Kyvné okná Velux


kyvneJednoduchosť
Ventilačná klapka umožňuje ľahké otváranie, zatváranie a ventiláciu aj pri zatvorenom okne.
Pre ľahké umývanie môžte okno otočiť okolo svojej osy a po jeho zaistení poistkou máte obe ruky voľné na umývanie vonkajšej strany zasklenia.

Bezpečnosť
Vaše deti budú vo väčšom bezpečí so strešným oknom, ktoré sa otvára pomocou ventilačnej klapky, ktorá je mimo ich dosah. Naviac vďaka hornému ovládaniu sa dá pod oknom umiestniť nábytok.

Kyvné strešné okná GGL a GGU
Kyvné strešné okno s ventilačnou klapkou určenou pre vetranie pri zatvorenom okne. Na ovládanie okna a ventilačnej klapky slúži rukoväť so špeciálnym dvojkrokovým zámkom na hornej časti krídla. Kyvné strešné okno je vyrobené z lepeného dreveného profilu s dvojvrstvovým lakovaním (GGL) alebo polyuretánovou úpravou (GGU).

Strešné okná GGL a GGU Integra™
Kyvné strešné okno s ventilačnou klapkou, ktoré má v sebe zabudované prvky elektrického ovládania vrátane komfortného diaľkového ovládača a dažďového senzora. Systém umožňuje ovládanie viacerých prvkov zároveň. Okrem zabudovanej funkcie elektrického otvárania okna je možné do systému napojiť ďalšie okná a elektricky ovládané doplnky.


GGU - bezúdržbové plastové GGL - prírodné celodrevené GGL/GGU INTEGRA®

okno s dreveným jadrom okno s finálnym lakovaním elektricky ovládané okno

GGUGGLIntegra

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kyvné strešné okno GZL a GZL B 
Kyvné strešné okno s ventiláciou. Okno sa dodáva s rukoväťou v hornej časti krídla (GZL) alebo s kľučkou v dolnej časti krídla (GZL B) 

 

 
 

    Kontakt

  • +421 901 910 194
  • info@wald.sk